V rámci podpory pozitivního klimatu a duševní pohody dětí proběhl ve školní družině tematický Týden pro wellbeing.
Program byl zaměřen na rozvoj dobrých vztahů mezi dětmi, radost z pohybu a vzájemnou laskavost. Děti se zapojily do dotazníku „Jak se cítím v družině“, který jim pomohl zamyslet se nad svými pocity a vnímáním prostředí.
Součástí týdne byly také pohybové a kooperativní hry, které podporovaly spolupráci a týmového ducha. Během „Laskavého odpoledne“ si děti navzájem předávaly milá sdělení formou slov i obrázků.
Nechyběla ani jednoduchá relaxační aktivita zaměřená na uvolnění a posílení důvěry. Všechny činnosti přispěly k příjemné atmosféře, posílení vztahů v kolektivu a celkové pohodě dětí.

