V mateřské škole proběhl Den otevřených dveří, který byl naplněn radostí, setkáváním a inspirativními rozhovory.
Velké poděkování patří všem pedagogickým pracovníkům za jejich nasazení, přípravu a energii, díky nimž měla celá akce velmi příjemnou a přátelskou atmosféru.
Během dne navštívily školku děti z jiné mateřské školy, rodiny s dětmi zvažující nástup do školky, odbornice z oblasti rané péče, studenti pedagogické školy i zástupci města a školského odboru. Všichni měli možnost nahlédnout do běžného života mateřské školy a seznámit se s jejími aktivitami.

