S žáky střední školy jsme se vydali do kina na film Malý velký pes.
Příběh nás zaujal svým poselstvím o tom, že i když člověk nevyhraje soutěž, může získat něco mnohem důležitějšího – uznání, respekt a srdce lidí kolem sebe.
Film se nám všem velmi líbil a přinesl podněty k zamyšlení i příjemný společný zážitek.

