Dnes jsme se se žáky vydali vlakem do Opavy na hipoterapii.
Cestu jsme absolvovali vlakem, čímž si žáci procvičili samostatnost, orientaci i pravidla bezpečného cestování veřejnou dopravou. Samotný program hipoterapie jim pak umožnil blízký kontakt s koněm a pozitivní prožitkovou zkušenost.
Společný čas strávený u koně si všichni velmi užili a odnášíme si z něj krásný a obohacující zážitek.

