Žáci třídy I.B. se vydali vlakem do Opavy na návštěvu loutkového divadla.
V divadle zhlédli několik známých pohádek, mezi které patřily O Jeníčkovi a Mařence, O veliké řepě a O kohoutkovi a slepičce. Představení děti zaujala svou hravou formou a poutavým zpracováním.
Kromě samotného divadelního představení měly děti možnost prohlédnout si zblízka loutky a nahlédnout do zákulisí divadelního světa. Získaly tak představu o tom, jak divadlo funguje a co vše je potřeba k jeho přípravě.
Návštěva byla pro žáky příjemným a obohacujícím zážitkem, který jim přiblížil svět divadla a pohádek.

