Ve školní družině proběhlo poslední autorské čtení s amatérskou spisovatelkou, které se neslo v kouzelné a příjemné atmosféře.
Tentokrát děti zavítaly do světa zahradních trpaslíků Ludvíka a Lojzíka, jejichž příběh je od začátku zaujal. Se zaujetím poslouchaly vyprávění, aktivně se zapojovaly do děje a společně s autorkou luštily napínavou záhadu, která byla součástí příběhu.
Celé setkání bylo pro děti nejen zábavným, ale i podnětným zážitkem, který podporoval jejich fantazii, pozornost i schopnost spolupráce.
Na závěr nechybělo milé a dojemné loučení s autorkou plné úsměvů, poděkování a hezkých slov. Věříme, že se v budoucnu opět setkáme u dalšího společného čtení.

