Žáci třídy IV.B si užili pohádkové dopoledne při návštěvě Slezského divadla Opava, kde zhlédli představení O vlku a kůzlatech.
Pohádka děti zaujala i poučila a přinesla jim příjemný kulturní zážitek. Během návštěvy si měly možnost prohlédnout také krásné prostory divadla, které na ně zapůsobily svou atmosférou.
Součástí výpravy byla i cesta vlakem, během které si žáci procvičili pravidla společenského chování a bezpečného cestování. Ve všech situacích se chovali velmi zodpovědně a samostatně.
Celé dopoledne bylo plné radosti, nových zážitků a příjemných společných chvil.

