Základní škola Hlubčická ul.

Pohádkové dopoledne ve Slezském divadle Opava 23.2.2026

Pohádkové dopoledne ve Slezském divadle Opava

Žáci třídy IV.B si užili pohádkové dopoledne při návštěvě Slezského divadla Opava, kde zhlédli představení O vlku a kůzlatech.

Pohádka děti zaujala i poučila a přinesla jim příjemný kulturní zážitek. Během návštěvy si měly možnost prohlédnout také krásné prostory divadla, které na ně zapůsobily svou atmosférou.

Součástí výpravy byla i cesta vlakem, během které si žáci procvičili pravidla společenského chování a bezpečného cestování. Ve všech situacích se chovali velmi zodpovědně a samostatně.

Celé dopoledne bylo plné radosti, nových zážitků a příjemných společných chvil.

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít