V pondělí jsme se vydali na školní výlet do Olomouce. Prošli jsme se historickým centrem města, obdivovali krásné náměstí, kašny i jedinečnou atmosféru uliček, které dýchají historií. Každý kout nám nabídl něco zajímavého k objevování.
Druhá část našeho výletu patřila Pevnosti poznání, kde jsme si mohli vyzkoušet spoustu interaktivních aktivit, experimentů a objevů. Učení zde probíhá zábavnou formou a o nadšení, překvapení i radostné výkřiky nebyla nouze.
Domů jsme se vraceli plní nových zážitků, poznatků a společně strávených chvil. Děkujeme za krásný den plný objevování!

