Žáci tříd IV.B a I.B navštívili knihovnu, kde se zúčastnili programu zaměřeného na velikonoční tradice a zvyky.
Během setkání si prostřednictvím tematických aktivit a společného povídání prohlubovali znalosti o velikonočních obyčejích. Současně rozvíjeli své logické myšlení, pozornost a schopnost spolupráce.
Návštěva knihovny vhodně doplnila probírané učivo a přinesla žákům nové poznatky i zajímavé souvislosti spojené s tímto obdobím.

