Dne 22. dubna proběhlo projektové vyučování ke Dni Země. Žáci tvořili „planetu Zemi“, jejíž dvě poloviny symbolizovaly zdravou a krásnou přírodu na jedné straně a poškozenou Zemi na straně druhé.
Po práci ve třídě pokračoval program venku, kde žáci diskutovali o dopadech lidského chování na přírodu. Přemýšleli nad tím, co Zemi pomáhá a co jí naopak škodí.
Cílem projektového dne bylo vést děti k uvědomění, jak důležité je chovat se k přírodě ohleduplně a přispívat k tomu, aby naše planeta zůstala co nejdéle zdravá a krásná.

