V mateřské škole proběhl dvoudenní projekt s názvem Vítání jara, který byl plný tvoření, aktivit a radosti z objevování.
Děti si během projektu vyzkoušely řadu činností, například navlékání vajíček, krájení rohlíků, razítkování velikonočních ozdob a společnou výrobu Moreny. Každý si našel aktivitu, která ho zaujala, a všichni se s chutí zapojili.
Vyvrcholením projektu bylo tradiční vynášení Moreny a její symbolické hození do vody, kterým se loučíme se zimou a vítáme jaro.
Přestože počasí tentokrát nepřálo a kvůli silnému větru nebylo možné Morenu zapálit, na celkové atmosféře to nic nezměnilo. Důležité byly společné zážitky, spolupráce a radost z tvořivých činností.

