Dnešní den byl opravdu plný pohybu a zábavy. Nejprve jsme se vydali na dopravní hřiště, kde si děti vyzkoušely jízdu na kolech i koloběžkách.
Po sportovní aktivitě jsme se přesunuli na hřiště do Médi, kde si všichni užívali slunečné počasí, společné hry a dobrou náladu.

